• Paul De Taeye

Bibliothecaris

054/43 72 31 - 0498/25.67.26 - paul.detaeye@geraardsbergen.be

  • Alexandra Arckens

Assistent-dienstleider (collectievorming jeugdboeken, volwassenen romans, strips)

054/43 72 36  -  alexandra.arckens@geraardsbergen.be

  • Ingrid Penne

Assistent-dienstleider (collectievorming non-fictie volwassenen en audiovisuele materialen)

054/43 72 36  -  ingrid.penne@geraardsbergen.be

  • Birgit Van Noten

Assistent-dienstleider (doelgroepenwerking, educatieve werking)

054/43 72 32  -  birgit.vannoten@geraardsbergen.be

  • Oliver Goessens

Assistent-dienstleider (uitleen,IBL-aanvragen, digitaal vragenuurtje, collectievorming games)

054/43 72 37  -  oliver.goessens@geraardsbergen.be

  • Veerle D'Haese

Bibliotheek-assistent (tentoonstellingen en themastandjes, voorleesuurtjes)

054/43 72 32   veerle.dhaese@geraardsbergen.be

  • Patricia Lambert

Bibliotheek-assistent (uitleen, aankoop reisgidsen)

054/43 72 36  -  patricia.lambert@geraardsbergen.be

  • Inge Thys

Administratief assistent (uitleen, beheer tijdschriften, opmaak flyers en affiches)

054/43 72 37  -  inge.thys@geraardsbergen.be

  • Florens Maricau

Bibliotheek-assistent

054/43 72 30  -  Florens.maricau@geraardsbergen.be

  • Mieke Van Gestel

Bibliotheek-assistent

054/43 72 33  -  Mieke.vangestel@geraardsbergen.be

  • Ria Vlassenbroeck

Technisch medewerker (boekverzorging)

054/43 72 37  -  ria.vlassenbroeck@geraardsbergen.be

  • Begga Batselier

Administratief medewerker (uitleen, IBL-aanvragen)

054/43 72 33  -  begga.batselier@geraardsbergen.be